Схеми роботи з обслуговування будівель, експлуатації нерухомості

Компанія «Перші руки Україна» надає послуги технічної експлуатації за схемою абонентського обслуговування.

Ми пропонуємо дві форми співпраці:

Пакет «Все включено» - найбільш вигідний пакет. Мінімум уваги Замовника, максимум відповідальності Виконавця;
Пакет «Стандарт».

Пакет «Все включено»:
У вартість Договору про надання послуг експлуатаційного обслуговування включені:

  • Проведення регламентних регулярних робіт згідно із затвердженим переліком;
  • Роботи, не включені до списку регулярного обслуговування (за погодженням сторін);
  • Аварійні виклики (цілодобово);
  • Витратні матеріали і запчастини. Гранична вартість деталей, що підлягають заміні за рахунок Виконавця, затверджується Замовником (впливає на розмір щомісячного абонентського платежу).

Пакет «Стандарт»:
У вартість Договору про надання послуг експлуатаційного обслуговування включені:

  • Проведення регламентних, регулярних робіт згідно із затвердженим переліком;
  • Ремонтні та аварійні роботи, які не входять в обсяг регулярного обслуговування. Їх обсяг і вартість буде письмово, а в термінових випадках - по телефону, узгоджуються Виконавцем з уповноваженим представником Замовника;
  • Замовник забезпечує Виконавця необхідними запчастинами. У разі відсутності необхідних запчастин у Замовника, Виконавець закуповує їх самостійно, при цьому надбавка до вартості запчастин складає 10%;.

Вартість щомісячного абонентського платежу в кожному випадку залежить від затвердженого переліку робіт, обраного пакета, площ приміщень та їх територіального місця розташування.

Керуюча компанія «Перші руки Україна» - експлуатація нерухомості, технічне обслуговування будівель в Києві і всій Україні.

Варіанти обслуговування
Залежно від специфіки об'єкта, його насиченості інженерним обладнанням та стану інженерних комунікацій, Замовнику пропонується кілька варіантів технічного обслуговування об'єкта нерухомості - від схеми "виїзного обслуговування", до цілодобового перебування на об'єкті всіх фахівців.
Детальніше »
Превентивне обслуговування
Усе технічне обладнання будівель потребує регулярної і професійної уваги для забезпечення стійкої й безперебійної роботи, за рахунок чого, знижуються витрати на позаплановий ремонт, і, в кінцевому рахунку, продовжується термін його служби.
Детальніше »
rclc