Експлуатація будівель

Обслуговування будівель, експлуатація нерухомості

Керуюча компанія «Перші руки» надає послуги з експлуатації будівель і споруд в Києві та Україні.

Наша компанія пропонує вигідне і комплексне рішення задач з управління нерухомістю. В усіх регіонах наш кваліфікований персонал професійно навчений для забезпечення надійного і безпечного функціонування всіх систем будівель. Ми готові взяти на себе відповідальність за забезпечення безперебійної роботи:

  • Систем електропостачання
  • Систем водозабезпечення, водовідведення та сантехобладнання
  • Систем кондиціювання повітря
  • Систем вентиляції
  • Систем опалення
  • Вікон, дверей, меблів і т.д. (Столярні роботи)
  • Рекламних вивісок та конструкцій
  • Аварійне реагування при відключенні електроенергії, витоку води
  • Проведення дрібного ремонту приміщень та фасадів
  • Контроль за роботою підрядних організацій, що обслуговують спеціальні інженерні системи та обладнання

Ми допоможемо вам вирішити всі проблеми які виникають під час повсякденної роботи офісів, щоб ви могли зосередитися на своїх справах. При такому підході створюється єдиний центр відповідальності, за вирішення всіх експлуатаційних питань ваших приміщень. Ми пропонуємо розумний підхід, при якому, кожен займається своєю справою, за рахунок чого підвищується якість і ефективність. Аутсорсинг інженерно-технічного обслуговування - новий підхід, що приходить на зміну застарілої адміністративно-командної моделі. Це загальноприйнята світова практика і сучасна тенденція передових українських компаній.

Наші інші напрями
Допоможемо виготовити вивіски для магзінов та офісів в Києві, оформити дозвіл на рекламу, погодити зовнішню рекламу по всій Україні.
Схеми роботи
Компанія «Перші руки Україна» надає послуги технічної експлуатації за схемою абонентського обслуговування. Ми пропонуємо дві форми співпраці: Пакет «Все включено» - найбільш вигідний пакет. Мінімум уваги Замовника, максимум відповідальності Виконавця; Пакет «Стандарт».
Детальніше »
Варіанти обслуговування
Залежно від специфіки об'єкта, його насиченості інженерним обладнанням та стану інженерних комунікацій, Замовнику пропонується кілька варіантів технічного обслуговування об'єкта нерухомості - від схеми "виїзного обслуговування", до цілодобового перебування на об'єкті всіх фахівців.
Детальніше »
Превентивне обслуговування
Усе технічне обладнання будівель потребує регулярної і професійної уваги для забезпечення стійкої й безперебійної роботи, за рахунок чого, знижуються витрати на позаплановий ремонт, і, в кінцевому рахунку, продовжується термін його служби.
Детальніше »
rclc